Tuvojas DevTernity – Latvijas lielākā IT konference

DevTernity – Latvijas lielākā starptautiskā IT konference šogad norisināsies no 30. novembra līdz 1. decembrim Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Ceturto gadu pēc kārtas šī konference pulcē IT profesionāļus no Latvijas un ārzemēm.

Šogad DevTernity uzstāsies 20 pieredzes bagāti un iedvesmojoši lektori no tādām kompānijām kā Google, Microsoft, Atlassian, Amazon u.c., kā arī pasaulē slaveno IT grāmatu un Open Source projektu autori. Viens no šīs Latvijā lielākās IT konferences sponsoriem ir Bilderlings FinTech platforma.

DevTernity ir augstākās kvalitātes Top-3 starptautiskā programmatūras izstrādes konference Eiropā. Tā koncentrējas uz prasmēm un iemaņām, kas ir IT speciālistu panākumu neatņemama sastāvdaļa: koda izstrāde, arhitektūra un līderība.

Pēc ierastās tradīcijas dalībniekus sagaidīs intensīva divu dienu programma, kas ietver gan pašu konferenci, gan arī praktiskās meistarklases. DevTernity apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt lekcijas par Software Architecture, Blockchain, TDD, Serverless, programmatūras izstrādes labākajām praksēm un citām ar IT saistītām tēmām, kā arī par praktiskās līderības un pašattīstības jautājumiem.

DevTernity attīstās strauji, un tās apmeklētāju skaits pieaug katru gadu – 2015. gadā konferenci apmeklēja ap 350 cilvēku, savukārt šogad vairāk nekā 800 cilvēku plāno apmeklēt DevTernity.

Tiekamies DevTernity – konferencē, kas pārvērš programmētājus Tehniskajos Līderos!

0 Comments Join the Conversation →