Bilderlings piedalīsies Riga COMM 2018, uzstājoties ar ziņojumu

11. un 12. oktobrī izstāžu centrā BT1, Rīgā, norisināsies Baltijā lielākais ikgadējais starptautiskais finanšu tehnoloģiju un inovāciju forums. Riga COMM 2018 formāts: vairāk nekā 100 lektoru un 150 uzņēmumu – dalībnieku. Eiropas vadošā finanšu tehnoloģiju platforma Bilderlings šogad, 11. oktobrī notiekošajā finanšu konferencē uzstāsies ar ziņojumu par tēmu: “STAYING FRIENDS WITH YOUR CSO: PCI-DSS COMPLIANCE WITH DOCKER”. 

Šogad Latvijas galvaspilsētā nenotiks VII starptautiskā elektroniskās komercijas konference Rietumu eComm21. Tādējādi Riga COMM 2018 forums, kas norisināsies divos paviljonos Ķīpsalā, ir vienīgais lielākais profesionāļu pasākums finanšu tehnoloģiju un e-komercijas jomā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Konferences darba valodas – angļu un latviešu.

Labākie ekspansīvie risinājumi

Riga COMM 2018 programmā ir paredzēta konference par jaunākajiem “lietu interneta” IoT un industriālā lietu interneta IIoT risinājumiem un to izmantošanu biznesa procesos, valsts un pilsētas pārvaldē. Ķīpsalā notiekošajā konferencē atsevišķa skatuve ir paredzēta blokčeinam un kripto ekonomikai. Par to, kā blokčeins (kriptoanalīze, intelektuālie līgumi, apvienotās datu bāzes un publiskie reģistri) transformē dažādas rūpniecības nozares un rada jaunas decentralizētās ekonomikas, nesen varēja dzirdēt Riga Honeybager konferencē – citus runātājus un, iespējams, citus viedokļus varēsim paklausīties Riga COMM 2018.

Konferencē par biznesa procesu optimizāciju un to automatizācijas līdzekļiem tiks nosaukti jaunie uzlabotie risinājumi automatizācijai, kā arī ERP, CRM, HCM, SCM instrumenti efektīvai un caurspīdīgai biznesa procesu vadībai. 11. oktobra runātāju vidū – Hitachi Vantara, Nutanix, Commvault, NCC Group, Extreme Networks un citu uzņēmumu vadītāji.

Tāpat pievērsiet uzmanību konferencei, kas ir veltīta mākslīgajam intelektam – gudro mašīnu laikmets jau ir klāt! Mākslīgais intelekts tiek izmantots praktiski visās darbības jomās. Bez šaubām – tuvākajā nākotnē teju katrs uzņēmums savā biznesā varēs izmantot čata botus un algoritmus AI pamatā, lai sniegtu jaunus, efektīvākus pakalpojumus un pieņemtu rezultatīvus lēmumus. 11. oktobrī konferencē par praktisko mašīnmācīšanās pielietošanu tiks aplūkota praktiskā intelektuālo botu izmantošana ar piemēriem no dažādiem Latvijā un Eiropā realizētajiem projektiem.

Starp Rīgas forumā aplūkotajām tēmām tāpat ir paredzēts arī seminārs par 3D tehnoloģiju pielietošanu ražošanas jomā, kas rada resursu ekonomiju. Kā arī seminārs par intelektuālajiem tehnoloģiskajiem HR risinājumiem personāla vadības, plānošanas, mijiedarbības, apmācību, komandas saliedētības uzlabošanas un iekšējo komunikāciju, aptauju, bonusu vadības, darbā pieņemšanas, analīzes un kontroles jomās, kā arī citās lietās, kas ir vienas no veiksmīga biznesa galvenajām sastāvdaļām.

Divos izstāžu centra paviljonos būs aprīkotas sešas tematiskās skatuves ar dažādām lekcijām – no biznesa efektivitātes palielināšanas un mākoņrisinājumiem līdz pat privāto un publisko mākoņservisu savietojamībai biznesā, biohakingam un digitālajam mārketingam. Pasākuma organizatoru ideja ir tajā, lai katrs varētu izvēlēties to, kas interesē tieši viņu. Dažu lekciju nosaukumi ir īpaši vilinoši: “Kāpēc finanšu tehnoloģijas ir labākā XXI gadsimta baktērija?”. Laikam jau atbilde uz šo jautājumu būs ne mazāk radoša? Tāpat ir vērts atzīmēt arī kontaktu biržu Horizon 2020 Eiropas ekonomikas dažādu nozaru attīstības programmas ietvaros, kurai ir vērts piereģistrēties Riga COMM 2018 mājaslapā.

Progresīvās finanšu tehnoloģijas un instrumenti uzņēmumiem un organizācijām būs attēloti Citadele FinTech skatuvē. Šī bloka lektori būs Crassula, Tezos, Cryptodus TOP menedžeri. Laikam jau šī ir pati zinātnesietilpīgākā un interesantākā divu dienu ilgstošā hakatrona Riga COMM 2018 daļa, kur kontaktu biržas un tiešā dialoga ietvaros FAQ režīmā jūs uzzināsiet daudz ko jaunu savam biznesam.

Biznesa konteineru IT pārvadājumi jeb Docker – mūsu atbilde!

Finanšu tehnoloģiju platforma Bilderlings, kas piedalījās arī pērnā gada Riga COMM forumā, bez stenda izstāžu zālē šoreiz piedāvās arī lekciju ar atvērto jautājumu un atbilžu sēriju.

Uzņēmuma pārstāvis uzstāsies ar ziņojumu par tādu svarīgu parādību programmatūras tehnoloģiju jomā kā Docker un ar to savstarpēji saistīto jēdzienu “konteinerizācija”, kas atrod arvien plašāku un efektīvāku pielietojumu e-tirdzniecībā.

Savā ikdienas praksē mēs nereti dzirdam jautājumu: kā mūsdienu maksājumu risinājumu attīstības dinamika ir savienojama ar drošības standartiem, kas ir nepieciešami jebkurās finanšu operācijās? Atbilde – Docker! To, ko pēc ieraduma dēvē par “programmu” vai “instrumentu”, lai arī patiesībā tā ir drīzāk konceptuālās pieejas vai pat filozofijas izteiksme, kas ir iemiesota programmrisinājumos.

Ja runā vienkāršoti, vienā rindkopā, tad Docker ir līdzīgs iekrāvējam ostā, kas strādā ar standarta konteineriem. Taču katrs šāds “konteineris” – tā ir izolēta virtuālā telpa (vai vairākas), kuras iekšienē atrodas aktīvais pielikums. “Konteinerus” var pārvietot no vienas vietas uz otru, var palielināt vai samazināt to skaitu atkarībā no esošajām vajadzībām: piemēram, sistēmas noslogojuma pakāpes vai aplikācijas instalācijas procesa ērtības. Rezultātā programmatūras maksājumu risinājumi, kuru pamatā ir šāda pieeja, no vienas puses, sniedz jums pilnu kontroli pār procesu, kā, piemēram, tā palaišanas procesā uz fiziska servera, bet tajā pašā laikā arī nodrošina elastību, kas raksturīga virtualizācijai mākoņservisā.

Vai līdz ar šo visu tiek ievērotas nepieciešamās drošības normas? Jā, tas ir “zelta vidusceļš”, kas ir spējīgs nodrošināt galvenokārt infrastruktūras elastību, tajā pašā laikā nesamazinot sistēmas aizsargātības līmeni.

RIGA COMM 2018 konferences ietvaros 11. oktobrī plkst. 13:40 mūsu IT speciālists detalizēti nodemonstrēs Docker koncepcijas un konteinerizācijas priekšrocības, izmantojot vairāku vadošo Amerikas un Eiropas uzņēmumu piemērus.

Šogad Bilderlings savā stendā organizēs loteriju, kurā iespējams laimēt “gudro” Philips komplektu HUE E27 STARTER KIT. Viena no interesantajām šīs gaismas regulēšanas sistēmas specifikācijām ir atrodama tās savietojamībā ar Amazon Alexa, Apple HomeKit un Google Assistant.

Detaļas, notikumi, runātāji un reģistrācija: https://rigacomm.com/lv/programma/

0 Comments Join the Conversation →